Gryzaki dla dzieci i niemowlat

Gryzaki dla dzieci i niemowlat
Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Jaki rodzaj gryzaka będzie najlepszy?

Oczywiście gryzak dla niemowląt ma dużo ważniejszą funkcję niż samo dostarczanie dziecku zabawy. Daje mu ulgę podczas pojawiania się ząbków. Czasem gryzaczki do niemowląt mają w środku specjalny płyn, przykładowo wodę destylowaną, które można schłodzić w lodówce. Przynosi to dziecku ogromną ulgę. Inne natomiast posiadają kanaliki, do których można nalać przykładowo żelu łagodzącego. Jak widać gryzak na ząbkowanie jest idealnym rozwiązaniem. Czasem dziecko całą noc nie może zasnąć z bólu, a rodzic nie do końca wie co robić. Wówczas gryzak żelowy możemy rozwiązać sprawę w kilka chwil lub choć trochę pomóc maluchowi.

Obecnie gryzaki na rynku są bardzo różnorodne. Pojawiają się nawet drewniane, które ostatnimi czasy biją rekordy popularności. Wielu rodziców nie wie na co się na początku zdecydować. Na gryzak sensoryczny, a może naszyjnik gryzak? Warto na początku nieco poczytać na temat specyfikacji gryzaków, przyjrzeć im się w sklepie i dokonać wyboru. Jednak to ostatecznie dziecko wybiera, który najbardziej mu pasuje.

Najlepsze gryzaki to oczywiście te, które przykuwają również uwagę malucha. Może być to zatem gryzak dla niemowlaka w jakimś ciekawym kolorze. Ważne jednak przede wszystkim jest to, by gryzaczek był funkcjonalny.